Poznaj STREZ
Naszą Misją jest
Świadomy Fitness
Twoi specjaliści branży fitness. Produkty i doświadczenie od sportowców dla sportowców.
STreZ - System Treningu Zintegrowanego. To hasło powstałe w 2012 roku symbolizuje nowatorskie podejście do treningu i pościg za ciągłym samodoskonaleniem. Nasza marka zadebiutowała w momencie kształtowania się obecnych trendów w Polskiej branży fitness. Jako jedni z pierwszych w naszym kraju projektowaliśmy wyposażenie dla stref funkcjonalnych oraz przygotowania motorycznego (jako HES/STREZ). Przez ostatnie lata rozwijaliśmy się w wielu kierunkach: jako trenerzy, właściciele klubu, uczniowie i następnie szkoleniowcy, projektanci, producenci, dystrybutorzy. Wszystkie te działania były zbiorem cennych doświadczeń, które po 8 latach pozwoliły podjąć kolejny śmiały krok - produkcję wyposażenia w pełni pod własną marką STREZ Fitness Solutions.
Nasz zespół:
Wojtek Kosendiak
Założyciel STreZ
Mariusz Latkowski
Założyciel STreZ
Dawid Mazur
Projektant produktów STreZ
Wizjoner - Pasjonat

Sportowiec od zawsze (lekkoatletyka, rugby, bobsleje, football amerykański, crossfit, trójbój, triathlon). Fan wszelkiej formy aktywności fizycznej. Z wykształcenia trener.

Właściciel CrossFit Wrocław ( czwartego afiliowanego boxa w Polsce / 1200m2). Twórca firmy STreZ. Wiceprezes Polskiego Związku Trenerów Personalnych. Współzałożyciel i wykładowca studiów podyplomowych STreZ. Współtwórca linii konstrukcji funkcjonalnych marki HES. Współorganizator zawodów CrossFit w Polsce. Sprzedawca, sportowiec, trener. Pasjonat podróżowania i poznawania nowych ludzi.

Obecnie aktywny uczestnik sportowych eventów, trener, mentor.

Jego misja to podniesienie jakości sportu zawodowego oraz amatorskiego poprzez wprowadzanie nowoczesnych metod treningowych.

Moja kariera sportowa sięgała rangi mistrzostw Polski i wyżej w takich dyscyplinach jak: Lekkoatletyka ( dwa medale MPJ 4×400), Bobsleje ( starty W całym Pucharze Świata, 4 lata w kadrze Olimpijskiej), Rugby ( jeden turniej Rugby7 jako Polska 2), Trójbój Siłowy, Wyciskanie sztangi leżąc( starty w Pucharze Polski), Futbol Amerykański ( Wygrana na Stadionie Narodowym). Obecnie rozwijam się jako trener. Posiadam certyfikat słynnego ośrodka Altis. Brałem udział w szkoleniach m.in. pod okiem takich nazwisk jak: Dmitry Klokov, Dan John, Chris Hinshaw, Mike Robertson, Jarosław Olech, Marcin Dołęga. Pomogłem stworzyć między innymi ponad 250 stref funkcjonalnych w klubach w całej Polsce
Wojtek Kosendiak
Zapalony - marzyciel

Były zawodowy sportowiec, olimpijczyk (lekkoatletyka, rugby, bobsleje, triathlon, maraton). Obecnie w trakcie przygotowań do IronMan (Triathlon).

Jego misja to tworzenie miejsc treningowych spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów jednocześnie bez dużego obciążenia portfela inwestora.

„Moje życie kręci się wokół sportu i handlu – to jest sfera w której czuję się jak ryba w wodzie. Sport nauczył mnie łatwego komunikowania się z ludźmi, poznałem smak zwycięstwa i porażki, zwiedziłem spory kawałek świata, a podróże kształcą najskuteczniej. Jako dyrektor sprzedaży firmy Life Fitness oraz osoba, która przez lata pomagała wdrażać w Polsce sieć klubów Smart Gym zdobyłem doświadczenie, którym dzielę się dziś z moimi klientami.”

Moje osiągnięcia sportowe:

1994 – Wice mistrz Polski na 100m,
1995 – Mistrz Polski na 100m, Wicemistrz Europy w sztafecie 4x100m,
2003 – Puchar Europy w Bobslejach,
2006 – Igrzyska Olimpijskie w Turynie,
2007 – Finalista Pucharu Polski Rugby 7

Moje osiągnięcia zawodowe:

Dyrektor sprzedaży w firmie Top Gym,
Dyrektor sprzedaży w firmie Life Fitness,
Manager klubu Fun Fit,
Fitness Consulting – Opiekun klienta biznesowego,
Współtwórca sieci Smart Gym,
HES Sales Department,
Współwłaściciel firmy STREZ Sp. z.o.o

Skrupulatny i szczegółowy

Sportowiec (Krav Maga, Brazylijskie Jiu-Jitsu, Kettlebells, Crossfit)

Obecnie aktywny uczestnik zajęć sportowych mających na celu stałe usprawnianie i doskonalenie techniki, wydolności, sprawności oraz siły - trener. Jego misja to tworzenie narzędzi treningowych umożliwiających podnoszenie parametrów sportowych osób trenujących na naszym sprzęcie.

„Odkąd sięgam pamięcią towarzyszyła mi fascynacja pracą twórczą. Dziś uzewnętrzniam ją projektując wyposażenie, którego sam chciałbym używać. Najbardziej cenię sobie projekty, które wymagają inwencji twórczej i indywidualnego podejścia. W firmie STreZ odpowiadam za budowanie treści, grafiki, projektowanie produktu i wizualizacje produktowe. Jestem w pełni przekonany, że tworzymy coś więcej niż tylko konstrukcje i maszyny. Są one częścią promowanej przez nas spójnej filozofii działania i praktycznej myśli treningowej. Jako instruktor samoobrony praktyczna strona treningu jest dla mnie tym czego należy poszukiwać przede wszystkim.”
Wojtek Kosendiak
250
250
wyposażonych
stref funkcjonalnych
900
900
wykonanych
projektów
8
8
lat doświadczenia