@2020 STREZ CONCEPT

Czym jest Modułowa Siłownia?

LOCKDOWN JAKO “ZBAWIENIE”?

W ostatnich kilku miesiącach postawiliśmy na zmiany strategiczne i wykonaliśmy kilka kroków w tył, po to aby nabrać rozpędu, cofając się aż do pierwotnych etapów projektowania wszystkich urządzeń od podstaw. Oczywiście pandemia covid-19 w dużym stopniu zahamowała naszą branżę i nie będziemy tutaj bagatelizować tak bazowych faktów. Niemniej jednak okres kiedy duża część naszych klientów postanowiła wstrzymać dalsze inwestycje pozwolił nam na chwilę oddechu i nabranie perspektywy do naszych działań. Zainwestowaliśmy swój czas, energię i środki finansowe, do tego aby zupełnie od nowa przemyśleć całą gamę produktów. Znaczną część efektów naszej pracy możecie zobaczyć na naszej stronie, ale uwierzcie, że jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej, ponieważ w fazie projektowej oraz naszych głowach rozwijamy cały czas wiele pomysłów.

POMYSŁOWY PORZĄDEK

Core naszych produktów opiera się na konstrukcjach zbudowanych na bazie prostych kształtowników. Największą zaletą stosowania tych klocków jest to, że możemy je w nieskończoność rozbudowywać, łączyć, duplikować. Mamy tu na myśli nie tylko rozwiązania stricte treningowe ale również te służące organizacji akcesoriów takich jak regały, półki, haki. Już teraz na naszej stronie znajdziesz masę różnych wariantów konstrukcji z różnych kombinacjach, a kolejne pojawią się niebawem.

POTRZEBA MATKĄ WYNALAZKÓW

Właściwie od wielu lat jako aktywni sportowcy i trenerzy na co dzień spotykamy się z pewnymi ograniczeniami sprzętowymi, które na tyle nas irytują, że tworzymy własne rozwiązania mające na celu podniesienie jakość treningu oraz stworzenie warunków do osiągania jak najlepszych rezultatów sportowych. Nasz klub CrossFit Wrocław traktujemy jak instytut badawczy gdzie testujemy nasze pomysły na własnym podwórku. W naszym klubie pracuje 24 trenerów personalnych, którzy na bieżąco dostarczają nam masę pomysłów i potrzeb – to bogactwo wiedzy pozwala nam tworzyć produkty z jednej strony mega potrzebne, a z drugiej ultra doskonałe pod względem mechanicznym.

PONADCZASOWY DESIGN

Znane duńskie klocki przetrwały próbę czasu mimo tego, że ich elementy opierają się na prostych kształtach. Ich największą zaletą jest jakość wykonania ale co najważniejsze nieograniczone możliwości łączenia. Jeśli dodamy do tego odpowiednie tło, oświetlenie, temat przewodni oraz grę kolorów uzyskamy ocean możliwości aranżowania ciekawych przestrzeni treningowych bez konieczności nadwyrężania budżetu inwestora. Krótko mówiąc proste = piękne. Dodatkowo łączenie ze sobą konstrukcji w dużym stopniu pozwala zaoszczędzić środki ponieważ często zużywamy mniej materiału niż w przypadku klasycznych rozwiązań.