Naszą Misją jest
Świadomy Fitness

Twoi specjaliści branży fitness. Produkty i doświadczenie od sportowców dla sportowców.

STreZ – System Treningu Zintegrowanego. To hasło powstałe w 2012 roku symbolizuje nowatorskie podejście do treningu i pościg za ciągłym samodoskonaleniem. Nasza marka zadebiutowała w momencie kształtowania się obecnych trendów w Polskiej branży fitness. Jako jedni z pierwszych w naszym kraju projektowaliśmy wyposażenie dla stref funkcjonalnych oraz przygotowania motorycznego (jako HES/STREZ). Przez ostatnie lata rozwijaliśmy się w wielu kierunkach: jako trenerzy, właściciele klubu, uczniowie i następnie szkoleniowcy, projektanci, producenci, dystrybutorzy. Wszystkie te działania były zbiorem cennych doświadczeń, które po 8 latach pozwoliły podjąć kolejny śmiały krok – produkcję wyposażenia w pełni pod własną marką STREZ Fitness Solutions.

Nasz zespół:

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Zaprojektujemy i wykonamy dla ciebie wizualizacje 3D. W razie potrzeby wykonamy też sprzęt skrojony na miarę twoich specyficznych potrzeb.

PRODUKT POLSKI

Nasze konstrukcje produkowane są w całości w Polsce. Pozwala to na większe możliwości personalizacji oraz wspiera lokalną gospodarkę.

GWARANCJA JAKOŚCI

Gwarantujemy Ci, że kupując nasze urządzenia otrzymujesz najlepszą możliwą jakość wykonania, która sprawia, że otrzymane produkty posłużą długie lata nawet w najbardziej wymagających warunkach.

WSPARCIE FINANSOWANIA

Nasi klienci mogą korzystać z naszego doświadczenia w branży oraz usług partnerów leasingowych i kredytowych, którzy przygotują najlepszą możliwą ofertę finansowania i pomogą w procesie jego uzyskania.

0
WYPOSAŻONYCH
STREF
FUNKCJONALNYCH
0
WYKONANYCH
PROJEKTÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA

ROZWIĄZANIA dla właścicieli klubów