AMPLUS FOODS

Kompaktowa siłownia w miejscu pracy wykonana w oparciu o autorskie rozwiązania #strezconcept

DATA UKOŃCZENIA

2021

Lokalizacja:

Słomniki k. Krakowa

Klient:

Prywatny

Powierzchnia:

35m2

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Małe królestwo w twoim miejscu pracy

Główne wyzwanie przed jakim stanęliśmy projektując to miejsce to ograniczona przestrzeń, na której musieliśmy zmieścić wszystko co według nas jest niezbędne do odpowiedniego treningu. Na szczęście nasz system autorskich rozwiązań doskonale sprawdza się w ciasnych pomieszczeniach, dzięki możliwości zintegrowania przestrzeni storage oraz wielofunkcyjnych stanowisk treningowych w ramach jednej kompaktowej konstrukcji maksymalizując użyteczność każdego metra kwadratowego.
Dodatkowo z racji małego metrażu mogliśmy także pokusić się o wyłożenie 100% pomieszczenia podłogą premium z pełną nakładką gumową w kolorze ciemnoszarym, dzięki czemu uzyskaliśmy bardzo wyróżniający się od tradycyjnych czarnych puzzli efekt. Kolejnym plusem zastosowania takiego rozwiązania jest znacznie łatwiejsze czyszczenie powierzchni oraz zwiększona przyczepność u uwagi na strukturę nakładki.

Semper in Altum, czyli Zawsze Wzwyż to motto firmy klienta, zajmującej się importem najlepszej jakości warzyw i owoców i zaopatrywaniem w te produkty polskich sklepów. Poznając naszego klienta bliżej zrozumieliśmy, że chęć rozwoju implementuje również w dziedzinach niezwiązanych bezpośrednio ze swoją branżą, co znacznie ułatwiło przekazanie naszego doświadczenia, dzięki któremu powstało miejsce zgodne z najnowszymi trendami, niejako będące zaprzeczeniem klasycznego postrzegania siłowni. Współpraca zaowocowała powstaniem sanktuarium zdrowego trybu życia dla pracowników firmy wyposażonego w: połączenie konstrukcji half rack i power rack slim, narożny regał modular storage połączony z wyciągiem bloczkowym, a do tego wszystkiego zestaw cardio w postaci bieżni oraz ergometru narciarskiego i wioślarskiego.
Życzymy sobie jak najwięcej takich projektów i świadomych użytkowników.