Portfolio
Blog
Case Study - Projektowanie siłowni w 2021
Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowych działań. Świat zmienia się na naszych oczach i zmieniają się także trendy w treningu i wyposażeniu - tym bardziej w czasach pandemii. Z powodu niepewnej przyszłości i obostrzeń wielkopowierzchniowe siłownie w galeriach tracą na znaczeniu kosztem dużo bardziej kameralnych inwestycji. Nie zamierzamy oceniać czy ta tendencja jest dobra czy zła, ale z pewnością stwarza zupełnie nowe możliwości i wymaga zupełnie innego podejścia.
Coraz więcej trenerów personalnych zauważa, że najbezpieczniej być ''na swoim'' w przypadku, gdy z dnia na dzień mogą zamknąć ich klub i tym samym odciąć ich od klientów. Coraz więcej firm, które dbają o zdrowie fizyczne pracowników - teraz pozbawionych możliwości oferowania benefitów w postaci kart typu MultiSport i innych - podejmuje decyzję o zainwestowaniu w kameralne strefy treningowe w miejscach pracy. Coraz częściej deweloperzy przy okazji planowania nowych inwestycji mieszkaniowych zauważają potrzebę uprawiania sportu w społeczeństwie i projektują coraz poważniejsze strefy rekreacyjne. No i rzecz jasna coraz więcej zwykłych bywalców siłowni, odciętych od możliwości uprawiania sportu w swoim lokalnym gymie decyduje się na przekształcenie części domowej przestrzeni w prywatne sanktuaria kultury fizycznej.
Jeśli chcesz wiedzieć na co mogą liczyć wspomniane osoby podejmując współpracę z nami zapraszamy Cię do lektury tego artykułu, gdzie na konkretnym przykładzie jednego z naszych ostatnich projektów opowiemy krok po kroku, odpowiadając na pytania Co? Jak? i Dlaczego właśnie tak?
Dalej