Portfolio

  • Pokaż wszystko
  • Realizacje
  • STREZ Concept

Rio Top Gym – Strefa PT

Realizacja nowej strefy funkcjonalnej dla trenerów personalnych w klubie Rio Top Gym we Wrocławiu.

zobacz więcej

Dwór Kolesin

Dwór Kolesin to wyjątkowe miejsce, stworzone z zamiłowania do tradycji oraz historii. Na dworze można poczuć niezwykłą atmosferę odrestaurowanego dworku z 1586 roku. Przy obiekcie znajduje się urokliwy park, lasek i jezioro.

zobacz więcej

Home Gym – woj. wielkopolskie

Sprzęt z najwyższej półki w domowym zaciszu Prezentowana instalacja to siłownia domowa. Taka, o której marzy każdy pasjonat treningu siłowego. W tym wypadku zastosowaliśmy naszą konstrukcję PT Rack jako element głównej zabudowy, a jego wsparcie stanowią dwie jednostki regału modular storage (każda o swojej konkretnej funkcji). Całość trenażerów wzbogaca suwnica na nogi oraz ergometry Concept2. I to wszystko w spójnych eleganckich odcieniach antracytu i złota. Jak dla nas esencja piękna i …

zobacz więcej

Studio Garażowe – Garage Gym

Siłownia w domu do użytku prywatnego? Szukasz pomysłu na przemyślane zagospodarowanie przestrzeni garażowej? Mamy propozycję dla ciebie.

zobacz więcej

Optimal Solution

Przedstawiamy gotowy model biznesowy. Naszą oferta oferta skierowana do inwestorów to wynik lat doświadczeń i naszej praktyki jako właścicieli klubów. Jak każdy — my również popełnialiśmy błędy. Dlatego właśnie postanowiliśmy rozłożyć na czynniki pierwsze concept gymu w hali namiotowej – abyś Ty Drogi Kliencie korzystając z naszej wiedzy mógł błędów unikać i prowadzić dochodowy biznes oparty na sprawdzonych rozwiązaniach.

zobacz więcej

Bee Athletic, Oborniki Wlkp.

Ta realizacja zajmuje specjalne miejsce w naszym portfolio. Powód? Jest to pierwszy projekt zrealizowany w pełni z użyciem nowej gamy produktów marki STREZ. Kameralny klub mimo skromnego wyposażenia zapewnia wszystkie niezbędne możliwości treningowe i nieskrępowaną przestrzeń do zajęć grupowych. Jest to możliwe dzięki świadomym właścicielom z długoletnim doświadczeniem trenerskim, którzy wiedzą dokładnie czego potrzebują i doskonale znają trendy panujące w branży. Żaden element wyposażenie nie znalazł się w klubie z przypadku.

zobacz więcej

Holistic Fitness

Holistic Fitness to połączenie sportu i rekreacji z miejscem do relaksu i regeneracji, rozwoju ciała i ducha oraz rozrywki i spędzania czasu w gronie znajomych. Cały lifestyle na przestrzeni 2400 metrów kwadratowych.

zobacz więcej

STREZ BOX

Przedstawiamy naszą propozycję zaadaptowania kontenera morskiego jako kameralne profesjonalne studio treningowe. Produkt skrojony na miarę potrzeb: trenerów personalnych, firm oraz domowej siłowni.

zobacz więcej

Health & Performance

#strezconcept

STreZ health & performance Concept to kompleksowy projekt przestrzeni fitness i modelu jej funkcjonowania. Łączy w sobie nowe realia pandemiczne i aktualne tendencje w branży. Powraca do słowa fitness w jego pierwotnej postaci, rozumianego jako polepszanie zdrowia i dbanie o nie całościowo. Obecne warunki i bardzo trudna sytuacja, w której znalazła się branża sportowa, według nas, przyspieszyły przeobrażenie. Strez Concept to holistycznie skonstruowane miejsca rekreacji sportowej, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych sportowców.

zobacz więcej

AMPLUS FOODS

Kompaktowa siłownia w miejscu pracy wykonana w oparciu o autorskie rozwiązania #strezconcept

zobacz więcej

Studio Treningu Personalnego

Jesteś trenerem personalnym i planujesz wyposażyć swój lokal w sprzęt niezbędny twoim klientom oraz tobie do prowadzenia biznesu? Śpieszymy z pomocą.

zobacz więcej

Gdański Uniwersytet Medyczny

Sport to zdrowie – Z pewnością od teraz będą o tym pamiętać studenci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ostatnio odmieniliśmy oblicze tamtejszej sali treningowej.

zobacz więcej