Strez CONCEPT

Studio Garażowe – Garage Gym

Siłownia w domu do użytku prywatnego? Szukasz pomysłu na przemyślane zagospodarowanie przestrzeni garażowej? Mamy propozycję dla ciebie.

zobacz więcej

Optimal Solution

Przedstawiamy gotowy model biznesowy. Naszą oferta oferta skierowana do inwestorów to wynik lat doświadczeń i naszej praktyki jako właścicieli klubów. Jak każdy — my również popełnialiśmy błędy. Dlatego właśnie postanowiliśmy rozłożyć na czynniki pierwsze concept gymu w hali namiotowej – abyś Ty Drogi Kliencie korzystając z naszej wiedzy mógł błędów unikać i prowadzić dochodowy biznes oparty na sprawdzonych rozwiązaniach.

zobacz więcej

Holistic Fitness

Holistic Fitness to połączenie sportu i rekreacji z miejscem do relaksu i regeneracji, rozwoju ciała i ducha oraz rozrywki i spędzania czasu w gronie znajomych. Cały lifestyle na przestrzeni 2400 metrów kwadratowych.

zobacz więcej

STREZ BOX

Przedstawiamy naszą propozycję zaadaptowania kontenera morskiego jako kameralne profesjonalne studio treningowe. Produkt skrojony na miarę potrzeb: trenerów personalnych, firm oraz domowej siłowni.

zobacz więcej

Health & Performance

#strezconcept

STreZ health & performance Concept to kompleksowy projekt przestrzeni fitness i modelu jej funkcjonowania. Łączy w sobie nowe realia pandemiczne i aktualne tendencje w branży. Powraca do słowa fitness w jego pierwotnej postaci, rozumianego jako polepszanie zdrowia i dbanie o nie całościowo. Obecne warunki i bardzo trudna sytuacja, w której znalazła się branża sportowa, według nas, przyspieszyły przeobrażenie. Strez Concept to holistycznie skonstruowane miejsca rekreacji sportowej, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych sportowców.

zobacz więcej

Studio Treningu Personalnego

Jesteś trenerem personalnym i planujesz wyposażyć swój lokal w sprzęt niezbędny twoim klientom oraz tobie do prowadzenia biznesu? Śpieszymy z pomocą.

zobacz więcej

Zobacz również