Realizacje
Gym Time, Libiąż
Data ukończenia
2019
Rynek fitness w Polsce w wielkich miastach dominują Globo Gymy dwojąc się i trojąc, nieustannie rozbudowując swoją bazę lokalizacji. Osób ćwiczących przybywa z każdym rokiem w całym kraju, niezależnie od miejsca zamieszkania. Czy wobec tego mniejsze miejscowości to błękitny ocean dla poważnych inwestycji fitnessowych i sportowych? Po odpowiedź zapraszamy w odwiedziny do Libiąża w woj. małopolskim.
Lokalizacja: Libiąż, woj. małopolskie (Polska)
Klient: Prywatny inwestor
Powierzchnia: 1500m2
Dream Big
Klub Gym Time to wspaniały przykład tego, że dobry plan i bezkompromisowa jego egzekucja w połączeniu z odpowiednim zespołem pozwala stworzyć miejsce, które jest w stanie konkurować poziomem usług i wyposażenia z największymi klubami sieciowymi. O planowanej inwestycji dowiedzieliśmy się od klienta ponad rok przed planowanym otwarciem. Mieliśmy więc odpowiednio dużo czasu, aby zaplanować i przygotować się do zadania. Działaliśmy według naszego sprawdzonego schematu. Wpierw spotkania z inwestorami i poznanie wizji przedsięwzięcia, następnie oględziny lokalu i niezbędne pomiary. W kolejnym etapie główna praca projektowa i dobór wyposażenia, który na każdym etapie konsultowany był z klientem. Zwieńczeniem całości kilkuetapowy transport i montaż podłogi i wyposażenia. Do tego zadania użyliśmy sprzętu ciężkiego HES & HES/STREZ z akcesoriami Thorn Fit i MT Idea dla strefy funkcjonalnej. Strefa cardio wyposażona w pełni regenerowane maszyny Life Fitness, a cardio funkcjonalne to sprawdzony i niezawodny zestaw ergometrów Concept2 oraz rowerów typu AirBike. Podłoże w części maszyn, wolnych ciężarów oraz na strefie trójbojowej to oczywiście nasza ulubiona podłoga puzzle typu premium. Część funkcjonalna z kolei w całości wyłożona została sztuczną trawą. Rozwiązanie przyznajemy, że dość kontrowersyjne, jednak wizualnie w pełni uzasadnione. Całość sprzętu w jednakowych klubowych barwach korespondujących z wnętrzem. Efekt końcowy - prawdziwie zadowalający oko.

Populacja miasta Libiąż wynosi 17 000 mieszkańców. Dzięki zaangażowaniu właścicieli i odpowiedniemu marketingowi w klubie od pierwszego dnia obserwujemy nieustający ruch i zainteresowanie ciągle powiększającą się ofertą zajęć. Biorąc pod uwagę zainteresowanie właściciele już rozważają rozbudowanie miejsca o dodatkową przestrzeń treningową. My kibicujemy, a Was odsyłamy do galerii zdjęć i zapraszamy na trening w imieniu zespołu Gym Time.