STreZ Concept

STRENGTH & CONDITIONING CENTER

STreZ SCC XXL Hybrid Concept

MIEJSCE DLA MISTRZÓW SPORTU = OD DZIŚ MIEJSCE DO TWOJEJ REKREACJI

0
METRÓW KWADRATOWYCH
0
KOMPLETNYCH I ROZBUDOWANYCH STREF TRENINGOWYCH

Oto nasza koncepcja zaaranżowania przestrzeni przeznaczonej na nowoczesne centrum S&C, które stwarza odpowiednie warunki dla sportowców wszelkich możliwych dyscyplin.

podłogi do siłowni, puzzle na siłownie
  • Sprzęt sprawdzonych i wiodących marek
  • Koncepcja zgodna z nowoczesnymi trendami
  • Rozwiązania poparte przez zawodowych sportowców

Nasze wnioski z obserwacji rynku:

Klasyczne kluby fitness nie do końca są przystosowane na obsługę profesjonalnych sportowców – nie zawsze można w nich wykonać trening zawierający elementy wymagające dużej przestrzeni lub trening podczas którego duża grupa zawodników będzie wykonywała to samo ćwiczenie w jednym czasie.

Oczywiście, wiele klubów stara się zapewnić takie warunki jednak prawdziwych centrów atletycznych jest na naszym rynku bardzo niewiele.

Bazując na naszym doświadczeniu w sporcie,  sprzedaży w branży fitness oraz zaczerpniętym z wizyt w najlepszych centrach przygotowania sportowców w USA postanowiliśmy wyjść z własną inicjatywą tworząc ten właśnie projekt.


Akronim SSCXXL dotyczy koncepcji wyposażenia wielkopowierzchniowego klubu, który główną funkcję centrum przygotowania sportowców łączy w funkcją komercyjną poprzez umożliwienie każdemu zakupienia karnetu członkowskiego na zasadach funkcjonowania dowolnego klubu fitness.

W takim miejscu stwarzamy warunki dla najlepszych, a obecność wybitnych sportowców podnosi prestiż klubu, do którego chętniej przychodzimy, aby ćwiczyć rekreacyjnie.

SSCXXL to połączenie bieżni oraz torów do lekkoatletyki i najwyższej jakości sprzętu do treningu motorycznego uzupełnionego profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi. W takim miejscu posiadamy rozbudowane strefy do treningu ciężarowego, izolowanych ćwiczeń siłowych, treningu szybkościowego i wytrzymałościowego oraz sportów walki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

  • +48 530 243 454
  • +46 664 360 059
  • +48 504 168 437

Pomożemy wykonać niezbędne pomiary. Wykonamy dla ciebie projekt i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Close Menu
×
×

Koszyk

ZESTAW NA CIĘŻKIE CZASY

TOP OFERTA