STREZ BOX

Przedstawiamy naszą propozycję zaadaptowania kontenera morskiego jako kameralne profesjonalne studio treningowe. Produkt skrojony na miarę potrzeb: trenerów personalnych, firm oraz domowej siłowni.

Przedstawiamy naszą propozycję zaadaptowania kontenera morskiego jako kameralne profesjonalne studio treningowe. Produkt skrojony na miarę potrzeb: trenerów personalnych, firm oraz domowej siłowni.STREZ BOX jest odpowiedzią na potrzeby klienta, który chce uniknąć szeregu zabiegów związanych z budową lub adaptacją pomieszczeń, oczekuje sprawnej realizacji oraz kompaktowego produktu.

Największą zaletą mobilnej siłowni jest to, że po dokonaniu zakupu staje się ona Twoja własnością, w przeciwieństwie do wynajmu lokalu nie musisz płacić co miesiąc określonej kwoty. Kolejna zaleta to możliwość przetransportowania BOX’a w dowolne miejsce kiedy taka potrzeba się pojawi. Przemyślana aranżacja przestrzeni wewnątrz oraz na zewnątrz pozwala na wykonanie wszechstronnego treningu w szerokim spektrum. Luksusowa zabudowa sprawi, że Ty lub Twoi klienci poczują się komfortowo.Nasze rozwiązanie sprawdzi się w ogrodzie, przy centrum handlowym lub w innym miejscu gdzie z powodzeniem można prowadzić studio treningu personalnego..

Z tego gotowego conceptu oprócz trenerów personalnych mogą także skorzystać firmy, które potrzebują zapewnić swoim pracownikom wydzieloną przestrzeń do zadbania o ruch i aktywność fizyczną. Kontenery można ze sobą zestawiać w dowolnej konfiguracji wyposażenia i układzie, a docelowo także połączyć z systemem rezerwacji. Kolejnym z atutów takiego rozwiązania w dobie wzmożonej świadomości sanitarnej jest znaczne ułatwienie zadbania o sterylność i dezynfekcję. Wewnątrz boxa ćwiczymy przede wszystkim w pojedynkę lub 1 na 1 z trenerem. Po każdym treningu box ma szanse być w pełni zdezynfekowany przed odwiedzinami następnego klienta.

Tworząc ofertę braliśmy pod uwagę wszystkie czynniki potrzebne do przygotowania kontenera, tak aby utrzymać komfortowe parametry termoregulacji do treningu oraz odpowiednią estetykę wnętrza. W zależności od budżetu klienta niektóre rozwiązania mogą się różnić. Z myślą o treningu personalnym jako usłudze premium zależało nam, aby wnętrze i jakość wyposażenia była na równie wysokim poziomie. Bazowo założyliśmy, że kompletny kontener (standard morski 20ft HC) obejmuje:
– szeroką witrynę witrynę okienną z uchylnym skrzydłem (przestrzeń międzyszybowa wypełniona gazem specjalnym dla polepszenia właściwości termicznych)
– ocieplenie ścian i sufitu wełną mineralną
– klimatyzację
– wysokiej jakości okładziny ścienne
– instalację elektryczną i oświetlenie
– podłogę gumową najwyższej jakości o grubości aż 30mm z dodatkowymi parametrami amortyzacyjnymi (struktura fali na spodzie)

W kwestii wyposażenia postawiliśmy na rozwiązania maksymalnie użyteczne, które zajmą minimum przestrzeni:
– Garage Rack – wielofunkcyjna klatka z możliwością złożenia do ściany
– Wyciąg bloczkowy z regulacją zblocza, który na potrzeby STREZ BOX został maksymalnie odchudzony, aby osiągnąć minimalną ekspozycję
– Niezawodne ergometry Concept2, składowane na krótkiej ścianie
– Pojedynczy wąski moduł regału STREZ Storage System w pełni wyposażony w niezbędny do ćwiczeń sprzęt
– Ocynkowana przyścienna konstrukcja zewnętrzna Cross Rig 40

Jest to nasza optymalna propozycja jaką otrzymujesz w pakiecie i nie martwisz się o żaden dodatkowy sprzęt do ćwiczeń. Mimo wszystko dla bardziej wymagających klientów skład wyposażenia możemy dobierać według potrzeb.

Przepisy, warunki oraz miejsce:
Pozwolenie na budowę kontra postawienie kontenera to dwa różne tematy – pozwolenie to dość długi i skomplikowany proces, przez który nie musisz przechodzić stawiając na swojej (lub wynajmowanej) działce kontener, który wymaga jedynie zgłoszenia. Sam proces trwa do trzech tygodni i opiera się tak na prawdę tylko na jednym formularzu.
Miejsce gdzie chcesz ustawić kontener musi być przygotowane, czyli:
– sprawdź, czy jest możliwość wjechania w dane miejsce autem HDS
– sprawdź, czy jest możliwość doprowadzenia instalacji elektrycznej
– przygotuj teren – kontener stawiamy możliwie równej powierzchni na 16 bloczkach betonowych (nie wymaga to żadnych prac ziemnych)
– teren za kontenerem warto utwardzić – zakładamy, że tam będą wykonywane ćwiczenia ze sztangami przy sprzyjającej pogodzie

Jeśli przekonują Cię nasze argumenty, ale przeszkodą pozostaje przewyższająca twoje aktualne możliwości kwota, pomożemy Ci w procesie pozyskania finansowania. Posługując się przykładem trenera personalnego, który prowadzi własną działalność na koszt miesięcznej raty leasingowej jest on przy obecnych warunkach rynkowych zarobić w ciągu ok. dwóch dni pracy. Pozostałą część miesiąca zarabia przede wszystkim na swój zysk. W zamian otrzymuje własne studio treningu dla siebie i swoich podopiecznych, które finalnie staje się jego własnością i cennym środkiem trwałym.

 Dzięki naszym partnerom leasingowym zamiast kwoty 109 672,99 pln już teraz możesz zapłacić jedynie:

Przy wpłacie początkowej 10 967 pln*

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Zobacz
również